“כן, מסכת הישבן B-TIGHT באמת עובדת!”

"כן, מסכת הישבן B-TIGHT באמת עובדת!"

המסכה של B-TIGHT – אם את רוצה לאהוב את הגוף שלך בחזרה, את חייבת לקנות את המסכה המושלמת הזאת. בתור אחת ששנים רקדה ריקודים מגיל קטן, תמיד היה לי גוף מחוטב, שרירי, חזק וסקסי. עם הזמן נטשתי את הריקודים והגוף היפה נטש אותי. התחלתי לגדל ישבן גדול, והצלוליט החל להופיע כאילו יש לי גוף של סבתא, ואני אפילו לא קרובה לגיל 30. 

ניסיתי לשלב פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה אבל החיבה הגדולה שלי למתוקים ומאפים חזקה ממני, אז נוצר מצב שבדרך למכון הכושר הייתי עוצרת בקונדיטוריה. הגעתי למכון הכושר ושמעתי את אחת המתאמנות אומרת לחברה שלה שהיא רוצה להגיע פחות לאימונים, כי היא התחילה להשתמש במסכת הישבן B-TIGHT. ישר לקחתי את הטלפון וחיפשתי B-TIGHT בגוגל, ובלי לחשוב יותר מדי הזמנתי אותה.

כשה-B-TIGHT הגיעה אלי, התאכזבתי. זה כל הגודל? זה נראה יותר גדול בתמונות והמיכל בפועל יחסית קטן. חסרת אופטימיות התחלתי להשתמש במסכה, כמו בכל קרם חדש שמגיע לשוק – הרי כולם נוצצים באתר החברה, ולא חסרות דוגמניות מהממות שמפרסמות את המוצר. מרחתי כמות סבירה של קרם על הישבן ועל הירכיים, והתחלתי להרגיש את אותה תחושת חום המדוברת (החום הוא חום סביר שלא שורף והוא כנראה מעיד על פעולה כלשהי כנראה.. לא מבינה בזה יותר מדי).

כעבור שלושה שבועות התחלתי להרגיש שהישבן שלי מוצק יותר, במיוחד כשאני מודדת ג’ינסים צמודים מאוד. אם בעבר הגזרה של הג’ינס הייתה מתעוותת, לאחר חודש של שימוש במסכה באופן אינטנסיבי, הג’ינס מקבל צורה כמו של בובת ראווה. אז גולשות יקרות – כן, מסכת הישבן B-TIGHT באמת עובדת! אני לא יכולה לתאר את ההרגשה שאת רואה במראה או בתמונות את הישבן שלך חטוב, מוצק וסקסי כמו שתמיד רצית!

אז גם אני, כמו ההיא בחדר כושר, ממעטת להגיע אליו, בעיקר כי B-TIGHT עושה את העבודה בצורה מעולה. אבל בנות יקרות, אל תתקמצנו, תקנו שתי מסכות ישר כי המיכלים קטנים יחסית, ולפעמים המשלוח איטי.  

אורית סבן

כתוב/כתבי תגובה

נגישות