שלושה הרגלי חיים נכונים לעור פנים מתוח באופן טבעי

רוצות לשמור על עור הפנים מתוח באופן טבעי ושלא יתחיל להזדקן מוקדם מדי? חברת הקוסמטיקה מאליס (Maelys) ממליצה על שלושה הרגלי חיים שלא רק ישפרו את עורכן, אלא גם ישמרו על בריאותכן לאורך זמן.

אמצו אורח חיים ספורטיבי

פעילות גופנית שנעשית באופן תדיר מעלה מינון של הורמונים שונים בגוף. אחד מהם הוא הורמון הגדילה, שיש לו תפקיד חשוב בהתחלקות התאים ובשגשוגם. המינון המוגבר של הורמון הגדילה משפר את הניקוז של מערכת הלימפה ומייעל את הליכי שריפת השומן בגוף. לכן, מומלץ לאמץ אורח חיים ספורטיבי על מנת להעלות את רמת הורמון הגדילה.

הפחיתו החשיפה לשמש

שיזוף ידוע כגורם שמביא להאצת תהליך הזדקנות העור. אך בדרך כלל עוד לפני שתגיעו בכלל לרמת השיזוף הרצויה של של העור,  ניתן לזהות תופעות שונות שמאפיינות הזדקנות עורית כמו כתמים, חוסר אחידות בגוון העור, הגדלת קוטר הנקבוביות ועוד. ניתן להפחית את החשיפה לנזקי השמש באמצעות מריחת קרם הגנה ושהייה במקום מוצל.

הורידו את צריכת האלכוהול

שתייה מוגזמת של אלכוהול פוגעת בעור. כשאנו שותים אלכוהול הגוף משתמש במצבורים של ויטמינים מקבוצת B על מנת לפרק ולעכל את השתייה החריפה. כאשר הגוף סובל ממחסור בקבוצת ויטמינים זו – מתפתחות תופעות לא נעימות כמו: נפיחות בפנים ובעפעפיים, רפיון עור בולט וחוסר אלסטיות. מיותר לציין שכל אלו גורמים למראה מבוגר יותר.

כתוב/כתבי תגובה

נגישות